Připravili jsme pro vás odpovědi na nejčastější dotazy, které dostáváme od našich zákazníků před realizací kuchyní anebo dalších interiérových prvků

 • Na stránkách nabízíte návrh a kalkulaci zdarma. Mám o ni zájem, co mám pro to udělat? 
  Nejrychlejší cesta je zavolat nám nebo napsat e-mail. Domluvíme se na termínu nezávazné schůzky, která nejčastěji probíhá přímo u vás. Společně probereme vaše přání a představy a domluvíme následný postup a termín zaslání cenové nabídky a návrhu.
 • Je návrh zdarma vždy a za všech okolností?
  Zpracování návrhu je nezávazné a zdarma. Návrhem zdarma je myšlena příprava vizualizace kuchyňské linky nebo jiného interiérového prvku bez zaslání přesné dokumentace návrhu. Tuto vám však na přání můžeme zaslat zpoplatněně.
  V případě závazné objednávky našich služeb se služby spojené s návrhem (instalační plán, nákresy, zaměření) odečtou z ceny zakázky.
 • Jak dlouho budu čekat na dodání?
  Dodací doba je individuální dle náročnosti zpracování vaší zakázky. V modelovém příkladu nám výroba kuchyně trvá 4 – 6 týdnů dle dodacích lhůt našich dodavatelů. Dodací lhůty se pohybují v rozmezí 7 – 10 týdnů.
  Dodací lhůtu nejčastěji ovlivňují tyto faktory: dodávky materiálů od dodavatelů, prodlení mezi objednávkou a úhradou zálohové platby po podpisu smlouvy a následná doprava.
 • Vyrábíte i atypické kuchyně na míru?
  Na to se přímo specializujeme. Při návrhu interiérových prvků často vycházíme ze standardizovaných rozměrů modulů dodavatelů, což zrychluje výrobu a zkracuje dobu dodání, ale umíme vytvořit řešení pro jakoukoliv kuchyň, šatnu nebo pracovnu.
  Každá vaše zakázka je pro nás nová výzva a neustále posouvá naše hranice toho, co JE možné.